Kalite ve Güvence

Kurulduğu 1978 yılından bugüne müşteri memnuniyetini bir ilke olarak benimseyen Teknopres, müşterilerinin talep ve beklentilerini eksiksiz olarak karşılamaktadır. Bununla beraber, 35 yılın üzerindeki üretim hayatı boyunca kazandığı bilgi ve tecrübelerini, uzman kadrosu, teknik alt yapısı ve modern tesisi ile birleştirerek müşterilerine yüksek kalitede ekonomik çözümler üretmektedir.

Sahip olduğu ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi çerçevesinde “Sürekli Gelişme” ve “Toplam Kalite Yönetimi” anlayışları ile her geçen gün kalitesini daha ileriye taşırken, çalışanlarına ve tesisine yatırım yapmaya da devam etmektedir.

Teknopres çevremizi ve doğadaki diğer canlıları koruma bilincinin farkındalığı ile üretim yapmaktadır.Toplam kalite yönetimimizin bir gereği olarak ürünlerimizin kalitesine verdiğimiz önem ve özeni çevremize de göstermekteyiz.

Tüm proseslerimize ISO 14001 standardının uygunluğunun taahhüdü, çevre politikamızın ana ilkeleri olarak benimsenmiştir. Teknopres TS-EN ISO 14001:2004 belgesine sahiptir.

Makine Listesi:

SPEKTROMETRE

SERTLİK ÖLÇÜM CİHAZI

PENETRANT MUAYENE

FIRINLAMA TEST CİHAZI

Bize Sorun